Załóż bloga Zaloguj sięTanie notesy reklamowe o dużej mocy


Notesym jak już pisałam w poprzednim artykule, sa moim zdaniem bardzo efektywną formą reklamy. Niestety dobrej jakości notesy, czyli takie, które mogły by stać się fajnym gadzetem, nie są zbyt niskie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Na szczęście są też notesy reklamowe dla tych, którzy liczą każdy grosz, lecz chcą posiadać swoje gadżety.

Idealną propozycją na gadżety dla firm z ograniczonym budżetem sa bloczki reklamowe. Jeśli nie oriantowaliście się nigdy w cenach tych interesyjących notatników, to z pewnością ucieszy Was informacja, ze sa one taniutkie i fajniutkie :) Bloczki reklamowe można kupić już za kwotę w okolicach złotówki. Oczywiście jest to cena jednostkowa całego nakładu, ale wcale nie trzeba zamawiać ich w ogromnych ilościach.

Bloczki reklamowe to takie gadżety, które mogą mieć nadruk określony przez osobe zamawiająca je, co oznacza, że za niewielką kwotę zyskujecie zupełnie indywidualne produkty promujące Waszą firmę. Grafiki reklamowe możecie wykorzystywać do upiększenia okładki i kartek bloczków, co jest bardzo dobrym wstępem do promowania swojej działalności. Bloczki reklamowe mają ta zaletę, że dobry projekt graficzny sprawia, że wcale nie wyglądają one na tanie, a nawet mogą być bardzo efektownym, drobnym upominkiem dla Twoich kielntów.RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.